DOKUMENTA RADOM to ceniona przez klientów, istniejąca od 2000 roku rodzinna firma specjalizująca się w archiwizacji, porządkowaniu, przechowywaniu i niszczeniu dokumentów, outsourcingu zarządzania archiwum i polityki bezpieczeństwa informacji oraz odbioru zużytego sprzętu elektrycznego do utylizacji.

Ogromna wiedza i doświadczenie pozwala nam również na prowadzenie szkoleń z zakresu zarządzania dokumentami i wykorzystywania normatywów kancelaryjnych, a więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj. Pozycję lidera w branży archiwizacji zawdzięczamy kilku wartościom, które od 2000 roku nie uległy najmniejszej zmianie.

Indywidualne podejście do klienta, profesjonalność, terminowość i atrakcyjne ceny za usługi – Tymi wartościami kierujemy się od początku istnienia firmy i to dzięki nim firma DOKUMENTA RADOM zawdzięcza swój dynamiczny rozwój.

W DOKUMENTA RADOM pracują ludzie z pasją, odpowiedzialni i mający wyjątkowe podejście do klienta, co gwarantuje, że Państwa potrzeby i wymagania zostaną w pełni zrealizowane. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i negocjacje cenowe, a za zrealizowaną usługę uważamy Państwa pełne zadowolenie.

Właścicielem marki DOKUMENTA jest RHENUS DATA Office Polska Sp. z o.o. Obecnie sieć DOKUMENTA tworzy centrala i 6 franczyzobiorców, zlokalizowanych w: Radomiu, Białymstoku, Gdyni, Wrocławiu, Lublinie i Poznaniu.

mapa

Od ponad 15 lat DOKUMENTA jest cenionym przez tysiące klientów doświadczonym partnerem w zakresie outsourcingu procesów biznesowych. Wysoki poziom usług realizowany jest poprzez ogólnopolska sieć wyspecjalizowanych podmiotów rygorystycznie przestrzegających norm i przepisów wynikających z najlepszych praktyk w tej branży.

Co wyróżniana DOKUMENTA RADOM na tle konkurencji?

  • jesteśmy otwarci na negocjacje, aby oszczędzać Państwa koszty
  • posiadamy własną flotę pojazdów
  • dysponujemy oddziałami z wysokowydajnymi instalacjami niszczącymi
  • zapewniamy krótkie czasy realizacji zleceń w całej Polsce
  • oferujemy szereg usług dodatkowych jak np. osuszanie zamokniętych dokumentów, przydatne szczególnie podczas powodzi czy też zalań wodą kanalizacyjną
  • u nas nikt nie jest traktowany anonimowo, gdyż każdy Klient ma swojego opiekuna
  • służymy Klientom radą i proponujemy rozwiązania
  • żadna firma z naszej branży nie ma tak otwarcie komunikującego się i zmotywowanego do pracy zespołu
  • nasi klienci wiedzą, że dzięki współpracy z DOKUMENTĄ mogą spać spokojnie
  • zawieramy partnerskie umowy

W naszej firmie nikt nie jest traktowany anonimowo, gdyż każdy Klient ma swojego opiekuna, który dba o jego potrzeby i służy fachową wiedzą nabytą dzięki najlepszym szkoleniom. Ciężko znaleźć w branży archiwistycznej zespół tak zmotywowany i otwarcie komunikujący się jak nasz, a ma to ogromny wpływ na jakość i terminowość wykonywanych usług.

DOKUMENTA RADOM gwarantuje, że podejmując współpracę z nami mogą Państwo spać spokojnie, bo wszystkie powierzone zadania zrealizujemy szybko i przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania to zapraszamy do kontaktu z nami, który utwierdzi w przekonaniu, że jeżeli chodzi o branżę archiwizacyjną to nie mamy sobie równych.

Dokumenta Radom w liczbach

30 ton

niszczonych dokumentów miesięcznie

30

firm obsługiwanych miesięcznie

2000 m.b.

dokumentów a naszych archiwach

Zaufali nam

Góra